Sondaj Borusu
Telefon
0(532) 456 33 39
Bizden Haberler
Hidroline Boru
Hidroline Boru Hakkında
Firmamız Yer Grup Boru ve Sondaj Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 2001 yılında Sektörde uzun yıllar hizmet veren jeoloji ve makine mühendisleri tarafından kurulmuştur. Kısa sürede portföyünü genişleten firmamız sektöründe aranan firma haline gelmiştir.
Boru üretiminde üretimin kalitesini arttırmak için son teknoloji ile tasarlanmış makineler kulanılmaktadır. Bu sayede ürünler daha kaliteli ve daha dayanıklı olmaktadır. Fabrikamızda günlük 2000 metre Pvc Sondaj Borusu üretimi yapılmaktadır.
 
Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimlerimizi tüm sondajcı meslektaşlarımızla paylaşmak ve sektöre, sektörün içinden gelenlerin daha fazla yarar sağlayacağı düşüncesi ile her geçen gün teknolojik altyapımızı da yenileyerek PVC sondaj borusu imalatımıza devam etmekteyiz.
 
Türkiye geneline hitap edebilecek ürün çeşitliliği ve kalitesi ile sonjdacı meslektaşlarımızın görüş ve temennilerini d dikkate alarak kaliteli ve hesaplı ürün üretme ana ilkesi ile tüm sondajcı meslektaşlarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Copyright 2012 Hidroline Sondaj Borusu // Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım : Roka Bilişim